Хто такий Tanner?

Привіт, друже! Нумо знайомитися.

Друже, ти змінюєшся, а разом з тобою й TANNER.

Тепер TANNER – вже не про особистий бренд, а про особисту відповідальність. Виявилось, що потреба у якісному шкіряному взутті за чесну ціну значно вища за можливості одного, хай навіть дуже вправного майстра. Робити погане взуття він не вміє. Змушувати чекати на свою пару 2-3 місяці не хоче, тому вирішив зібрати власну команду у стилі TANNER. Команду, що розділяє його цінності й дивиться його очима.

Тому для тебе все залишається незмінним. Кожна пара створюється вручну й без зайвого поспіху. З улюбленого матеріалу майстра — італійської шкіри вищої якості. За його авторським дизайном й безпосередньої участі у житті кожної пари взуття, що носить його ім'я. Та вдалим поєднанням кращого від ручного ремесла та сучасних технологій (зараз до 3D-моделювання додались устілки з технологією пам'яті). Виробництво, як і раніше, знаходиться в Україні, але майстерня стане трішки більшою.

TANNER – це взуття, в якому все по-твоєму. Його створюють, керуючись твоїми побажаннями й відчуттями. Захочеш — порадять щось з власного досвіду, але твоє бачення завжди на першому місці. Ніхто не знає тебе краще. Тому ми говоримо — довіряй лише собі. Й своїй парі TANNER, звісно!

 Іду в шоурум