Як визначити розмір взуття?

Не всі чоловіки знають свій взуттєвої розмір  стосовно саме до класичного взуття (важливо пам'ятати, що на розміри спортивного взуття при виборі строгих туфель орієнтуватися не варто). У цій статті ми розповімо про те, як можна виміряти стопу і визначити її розмір.

Як виміряти стопу

Чи можна визначити розмір за тим самим взуття яке у вас уже є? Приблизно так. Точно - ні. У будь-якому випадку завжди орієнтуйтеся на класичне взуття, а не на спортивну пару кросівок. Чим більше буде вибірка, тим точнішим може бути результат. Можливо, варто заради інтересу сходити в який-небудь мультибрендовий магазин взуття та приміряти різні моделі там, щоб точніше зрозуміти, черевики яких розмірів вам можуть підійти.


Не забувайте про те, що взуття шиється в різній повноті і на різних колодках, і що туфлі одного і того ж розміру від різних виробників можуть фізично відрізнятися один від одного на половину розміру, а іноді навіть на цілий розмір.

Для того щоб визначити розмір стопи, її можна виміряти. Вимірювати краще обидві стопи, а потім орієнтуватися на ту, що більше. Варто мати на увазі, що протягом дня стопа може трохи змінювати свої розміри. Увечері вона, ймовірно, буде трохи більше, ніж вранці. Відповідно, заміри краще проводити в другій половині дня. Крім того, при проведенні замірів рекомендується надіти шкарпетки того типу, який ви віддаєте перевагу.


Візьміть аркуш формату А4 і поставте стопу на нього так, щоб вона повністю помістилася (по вертикалі або діагоналі). За допомогою олівця або ручки обведіть стопу. Простежте за тим, щоб олівець весь час йшов перпендикулярно поверхні листа. Потім візьміть лінійку або кравецький сантиметр і виміряйте довжину стопи (від п'яти до кінчика найбільш виступаючого пальця) і її ширину. Після цього, перейдіть на сторінку пари що найбільше сподобалась. Над розмірним рядом знайдете позначку "Натисни, щоб визначити розмір". 

Натиснувши, відкриється розмірна сітка саме для цієї пари.

Зверніть увагу, що дуже часто різні пари мають також і різну розмірну сітку. Тому, ми рекомендуємо, перед кожним замовленням перевіряти розмірну сітку пари, задля того, щоб Ви обрали саме свій розмір.